Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes180
mod_vvisit_counterVčera29
mod_vvisit_counterTento týždeň230
mod_vvisit_counterMinulý týždeň225
mod_vvisit_counterTento mesiac719
mod_vvisit_counterCelkom324190

We have: 63 guests, 1 bots online
Parafangové proticelulitídové zoštihľujúce zábaly PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 12 November 2010 23:31
Parafangové proticelulitídové zoštihľujúce zábaly patria k najúčinnejším a cenovo mimoriadne dostupným ošetreniam na formovanie postavy.

Parafangové ošetrenie môžme zaradiť k telovým ošetreniam body wrappingu, čiže bandážovanie pomocou špeciálnej fólie. Aplikácia zábalu je technicky nenáročná a výsledky sú merateľné v centimetroch, už po prvom sedení! Ošetrenie má niekoľko mimoriadne pozitívnych účinkov: reguluje priepustnosť kapilár, pôsobí proti opuchom, pôsobí na rozpúšťanie tukov - lipolýza, ako aj na celulitídu, predovšetkým v edematóznej forme.

Táto metóda umožňuje lokálnu aplikáciu samotne, len na postihnuté časti, čiže formujeme postavu iba na problémových miestach (napr. len stehná, alebo sedacie partie, event. brucho, ramená a pod.) Už po prvom sedení sa zaznamenajú úbytky v centimetroch. Viditeľné je aj zlepšenie stavu pokožky pri celulitoch a striach. Pokožka ostáva vynikajúce prekrvená, hladká, napnutá a pevná. K dosiahnutiu optimálnych výslekdov je potrebných aspoň 5 sedení.

Kúru začíname aplikáciou telového peelingu CREMFOLIANT, ktorý odstraňuje odumreté bunky a pripraví pokožku na lepšie prijatie výživných látok z ampúl a parafanga.

Tak ako naša pokožka nie je rovnaká, tak isto aj naša celulitída bude odlišná. Preto v rámci parafangových zábalov sa prípravky aplikujú po diagnóze stavu pokožky. V prípade edematóznej celulitídy  sa používajú ampulky AMINODREN. Jeho komponenty z morských rias stimulujú drenáž, majú protiedémové účinky a sú skôr určené pre ošetrenia zamerané na ubúdane v centimetroch. Extrakt z Guaraná stimulje lipolýzu, gingko bilboa zlepšuje mikrocirkuláciu. V prípade fibróznej celulitídy sa používajú ampulky AMINOCEL A.H.A.- je to sérum s 3% koncentráciou A.H.Akyselín. Odstraňuje keratinizované bunky, zvyšuje elasticitu pokožky, zvyšuje vylučovanie tekutín a toxínov. Rastlinné proteíny a  extrakt z kofeínu stimulujú lipolýzu  a zlepšujú celulitídu.

Potom nasleduje nanášanie teplého parafanga. Už samotný pocit tepla je mimoriadne príjemný, hlavne v prípade celulitov, kde na postihnutých miestach je charakteristické zníženie lokálnej teploty pokožky.

Parafango je atomizované morské bahno obohatené oligoelementmi a zmiešaný parafínom, vďaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy a urýchľuje vylučovanie toxických látok z nášho tela, má ukľudňujúce účinky, hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku, zlepšuje krvný obeh. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a opitmalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl. Morské bahno pomáha vylučovaniu toxínov, má ukľudňujúce účinky, hĺbkovo čistí pokožku, revitalizuje ju a zlepšuje krvný obeh. Parafín vyvoláva efekt mini-sauny, ktorý sa zvyšuje bandážovaním. Tento efekt odstraňuje produkty metabolizmu, zabezpečuje hydratáciu a vpravovanie ampuliek má dlhotrvajúce účinky, včaka vzniknutej oklúzií.

Parafango sa nedá umyť - čiže nie je potrebné, aby sa klient po aplikácii parafanga musel osprchovať. Po uplynutí doby pôsobenia - cca 30-40 min sa parafango "stiahne" z pokožky (podobne ako pri parafínovom zábale). Následne sa pokožka ošetrí krémom, tiež podľa daného problému.

LIPOAMINOCEL je thermoaktívna multifázová emulzia, ktorá zvyšuje lokálnu mikrocirkuláciu, stimuluje lipolýzu a znižuje zadržanie tekutín.

AMINOFIRM je spevňujúci multifázový krém obohatený kolagénom a elastínom, ktoré spevňujú pokožku a vrátia jej elasticitu.

 

Ošetrenie presne zapadá aj do koncepie SPA či wellness, preto ho s úspechom používajú tisícky salónov na celom svete.

Parafango sa dá vynikajúco kombinovať aj s lymfodrenážou

Posledná úprava Streda, 17 November 2010 10:53